House-Invest

515 567 777, 534 347 181

Dlaczego my?

HouseInvest – Twój agent nieruchomości

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksową obsługę rynku nieruchomości, przyjmując jakość usług i zadowolenie Klientów za podstawowe cele naszej działalności. Nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie! Stoi za nami fachowa wiedza, bogate doświadczenie oraz skuteczność w działaniu.

Nasze działania kierujemy przede wszystkim dobrem klienta oraz wysoką starannością. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy kierują się wysoką kulturą i etyką pracy. Każdy Klient może u nas liczyć na indywidualne traktowanie.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług, świadczymy je na podstawie umów na wyłączność. Każdej z ofert przypisany jest dedykowany opiekun, który prowadzi całą obsługę, dzięki czemu utrzymujemy stały kontakt z Klientem.

Dopasowujemy usługi indywidualnie do potrzeb Klienta, zaś nasze podejście jest proaktywne i ukierunkowane na maksymalne zadowolenie Klienta. Łączy nas jedno – dążenie do przeprowadzenia skutecznej, sprawnej i bezpiecznej transakcji. Dla nas najlepszą reklamą są nasi zadowoleni Klienci.

Obszar działania naszej firmy obejmuje pośrednictwo nieruchomości, ale także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek. Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Jako lokalna firma, doskonale znamy i rozumiemy specyfikę lokalnego rynku oraz potrzeby klientów z tego obszaru. Nasza bliskość i znajomość lokalnych uwarunkowań to atut, który przekłada się na skuteczną i profesjonalną obsługę.

Przejrzyste zasady współpracy, wspólny cel, nasze doświadczenie i wiedza gwarantują sukces!

Posiadamy odpowiednio wysokie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz dbamy o ciągle kształcenie naszego zespołu.

Krok po kroku - etapy współpracy

#1 Niezobowiązujące spotkanie

Podczas niezobowiązującego spotkania wspólnie zdefiniujemy cenę ofertową lub parametry poszukiwanej nieruchomości, strategię działania oraz terminy i ogólne zasady współpracy

#2 Określenie stanu faktycznego nieruchomości: prawnie i technicznie

Chcemy poznać stan faktyczny nieruchomości, aby móc sporządzić rzetelny, realistyczny i adekwatny opis nieruchomości lub ewentualnie wskazać działania potrzebne do podniesienia atrakcyjności nieruchomości.

To proces gromadzenia informacji, które są niezbędne do szczegółowej analizy ryzyka związanego z zakupem/sprzedażą danej nieruchomości. Upewnimy się czy sytuacja prawna nieruchomości jest adekwatna do planowanej czynności.

#3 Analiza rynku

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze szczególnej specyfiki rynku nieruchomości, dlatego wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, indywidualnie pomagamy w wycenie nieruchomości. W wycenie posługujemy się metodą porównywania cen nie tylko ofertowych, ale również transakcyjnych, a więc faktycznych cen uzgodnionych przez strony umowy, które nierzadko nawet w sposób znaczący mogą odbiegać od cen oferowanych.

#4 Ustalenie warunków współpracy

Chcemy maksymalnie dbać i chronić interesy naszych Klientów, dlatego ważne jest dokładne i jednoznaczne określenie zasad naszej współpracy.

#5 Przygotowanie nieruchomości i koordynowanie procesu

Współpracujemy z różnymi specjalistami celem przygotowania nieruchomości (home stagging, ekipy remontowe, ekipy porządkujące), pomagamy zgromadzić niezbędną dokumentację i współpracujemy z kupującym, celem zainteresowania go ofertą.

#6 Finalizacja

Współpracujemy przy tworzeniu treści umowy i wydaniu nieruchomości.

#7 Pomoc posprzedażowa

W ramach obsługi posprzedażowej pomagamy w zakresie przepisania liczników mediów, rozliczenia podatkowego, zgłoszeń do urzędów i spełnienia innych formalności związanych z okresem po przeniesieniu własności lub wynajęciu nieruchomości

Co zyskujesz ?

Dołączając do grona naszych Klientów, otrzymasz dostęp do kompleksowej obsługi rynku nieruchomości, realizowanej przez nasz doświadczony zespół. Zadzwoń lub napisz do nas i przekonaj się, jak łatwo i skutecznie możesz zrealizować swoje cele związane z nieruchomościami.

Licencjonowany pośrednik

zadba o każdy szczegół transakcji

Dział prawny

zadba o formalności i bezpieczeństwo transakcji

Polisa OC

da poczucie bezpieczeństwa transakcji i gwarancję odpowiedzialności

Koordynowanie procesu sprzedaży

oszczędzi Twój czas i środki, znacznie przyspieszy działanie w porównaniu z indywidualnym szukaniem nabywcy

Troska o Klienta

umowa na wyłączność angażuje naszych pośredników i współpracowników na 100%

Wieloaspektowe podejście

pokaże maksymalne możliwości Twojej nieruchomości pod względem urbanistycznym i budowlanym

Rzetelne doradztwo finansowe

możesz liczyć na wsparcie w doradztwie w kredytowaniu zakupu

Wsparcie w zakresie home staging

podpowie jak poprawić stan i wygląd nieruchomości, a tym samym zwiększy jej wartość i szanse na sprawne zbycie